Nasze gabinety świadczą kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych, a pacjenci obdarzają nas swoim zaufaniem już prawie od 30 lat i zawsze wracają. Zarówno wystrój, jak i panująca u nas atmosfera wpływają pozytywnie na przebieg każdej wizyty.

W pracy kładzie się szczególny nacisk na:

  • ciepłą atmosferę podczas zabiegów,
  • indywidualny kontakt z pacjentem, zwłaszcza tym najmniejszym,
  • dbałość o estetykę i aseptykę,
  • wykorzystywanie w praktyce najnowocześniejszych metod i form leczenia.

Nie chcemy, aby dentysta był kojarzony stereotypowo ze stresem, bólem i lękiem przed każdą wizytą. Każdy pacjent traktowany jest ze zrozumieniem i chęcią pomocy i uldze w bólu. Z tego też powodu, jako jedyni w mieście posiadamy w swojej ofercie zabieg SEDACJI WZIEWNEJ, czyli inhalacji gazem rozweselającym w trakcie zabiegu.

Szczegóły pozostałych świadczonych usług znajdą Państwo w Ofercie.

Ponadto w naszym gabinecie przykładamy dużą wagę do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych. Przyjmujemy lekarzy dentystów na staże podyplomowe, umożliwiając im codzienny kontakt z pacjentem i doskonalenie umiejętności zawodowych. Nasz wykwalifikowany personel uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu stomatologii, implantologii, medycyny estetycznej, higieny, itp.

Naszym marzeniem jest, abyśmy wszyscy patrząc w lustro byli dumni ze swojego pięknego uśmiechu.
Jeśli też o tym marzysz, ale z jakichś powodów nie możesz doświadczyć tego wspaniałego uczucia, serdecznie zapraszam na konsultację do naszych gabinetów w Pabianicach.

Zapewniamy, że wiemy co zrobić, aby Twoje marzenie o pełnym śnieżnobiałym uśmiechu się ziściło.